Prvenstvo Republike Hrvatske u latinsko američkim plesovima

Najtrofejniji splitski klub na državnom prvenstvu u latinsko američkim plesovima

Plesačice i plesači Plesnog kluba Split vratili su iz Siska gdje se proteklog vikenda održalo Prvenstvo Republike Hrvatske u latinsko američkim plesovima u organizaciji SPK Top step – Sisak i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Plesni klub Split sudjelovao je na PRHLA kao najbrojniji klub sa impresivnih 82 natjecatelja, od toga 8 plesnih parova, 57 solo nastupa i 7 timova uz stručno vodstvo trenerica Ivane Listeš, Mirele Tudor, Ljerke Žuvela i Anđele Krželj.

Rezultati sa Prvenstva Republike Hrvatske u latinsko američkim plesovima:

MALI I VELIKI TIMOVI

1. mjesto u kategoriji Mix age i maksimalan broj bodova na Prvenstvu Republike Hrvatske sa koreografijom Beethoven veliki tim osvojile su: Marta Radas, Tamara Golo, Nera Matas, Lucija Šestan, Laura Maleš, Anđela Krželj, Karmela Jurić, Marta Jurić, Maja Grbeša, Manuela Dadić, Ena Radomilja, Maja Mijić, Jelena Galić, Nensi Madžar, Manuela Miljak i Darija Matijaš

1.mjesto u kategoriji odrasli mali tim osvojile su: Iva Vilibić, Paola Dumanić, Petra Svaguša, Stella Mrđen, Nikolina Topić, Leona Veseli i Violetta Cenci

1.mjesto u kategoriji starije mladeži veliki tim osvojile su: Eli Božiković, Marta Radas, Ena Radomilja, Nera Matas, Manuela Miljak, Lucija Šestan, Tamara Golo, Laura Maleš

1. mjesto u kategoriji mladeži veliki tim osvojile su: Jelena Galić, Karmela Listeš, Lea Denegri, Laura Subašić, Kristabel Pavetiček, Lucija Jelić, Danai Galić, Marta Gudelj, Tara Barić, Lucija Borzić, Petra Serdarević, Luna Vučemilović, Ana Modrić i Lucija Plavša

1.mjesto u kategoriji mlađe mladeži veliki tim osvojile su: Ana Županović, Andreja Hrnjez, Marija Plazibat, Linda Simunić, Ema Bolanča, Sara Bolanča, Ivona Totić, Ani Susović, Klara Modrić, Andrea Narandžić, Dora Ivanišević, Sara Spajić, Nikol Martinović, Marijeta Babić, Marta Andrijašević, Margareta Grubić, Iva Parlov i Cvita Sladojević

2.mjesto u kategoriji starije mladeži veliki timovi osvojile su: Maja Grbeša, Karmela Jurić, Manuela Dadić, Marta Jurić i Darija Matijaš, Maja Mijić i Nensi Madžar

2.mjesto u kategoriji mladeži veliki tim osvojile su: Ema Baković, Lucija Sunara, Ana Bunja, Ani Vuletić, Mihaela Vilić, Lana Bobanac, Lana Kezerle, Kiara Nikolić, Tihana Zoričić, Lara Bilić i Manuela Mihojević

SOLO

Plasman u finale i osvojeno 3.mjesto u kategoriji mladeži pripalo je Jeleni Galić. U istoj kategoriji 8. mjesto osvojila je Karmela Jurić i 10. mjesto Petra Serdarević od ukupno 43 natjecateljice.

Plasman u finale i osvojeno 6.mjesto u kategoriji odraslih solo pripalo je Stelli Mrđen, a osvojeno 7.mjesto Anđeli Krželj.

PAROVI

Osnovci: Adrijan Zovko – Marijeta Kliškić 8.mjesto

Mlađa mladež: Duje Brešić – Manuela Mihojević 11.mjesto, Ivan Krišto – Lea Denegri 12.mjesto, Ivan Vukorepa – Laura Glavinović 13.mjesto i Toma Zemljarič – Klara Modrić 13.mjesto

Mladež: Bartul Jurić – Laura Subašić 8.mjesto, Marko Medak – Kristabel Pavetiček 10.mjesto

Odrasli: Dino Delić – Andrea Rogošić Močić 10.mjesto

Scroll to Top
Share via
Copy link